Originální obuv v CAROL Shoes

Hledáte originální a zajímavou obuv? Takovou naleznete v obchodě CAROL Shoes v Ústí nad Labem ve Vaníčkově 3 (za divadlem). Prodejna je otevřena již druhým rokem a našla si již řadu stálých zákazníků, ale stále ji objevuje i řada náhodných zákaznic.

Nabízíme zde italskou, německou, španělskou, portugalskou, ale i českou obuv. V poslední době nachází velkou oblibu u zákaznic zejména zn. MISS SIXTY pro svůj zajímavý design a pohodlnost. Můžete si udělat radost ale i kabelkou, deštníkem zn.Vogue, peněženkou nebo jen šátkem či jinou drobností pro své blízké.

Jako dárek pro své blízké si získává stále více oblibu přívěšek na klíče SaveKay (www.SaveKey.cz) u lázeňských hostů v Teplicích, kde naleznete naši druhou prodejnu. Tu najdete na adrese Lípová 7 v lázeňské oblasti blízko divadla.
 
Obě prodejny mají otevřeno sice jenom přes týden, ale zákaznicím po domluvě vyjdeme kdykoliv vstříc s návštěvou prodejny i mimo pracovní dobu.
 
Kdo by si chtěl nejdříve zboží prohlédnout v klidu domova, může si prohlédnout většinu sortimentu i na  našich webových stránkách.
 
Děkujeme všem našim stálým zákazníkům, že se k nám rádi stále vracejí a ti, kteří k nám cestu ještě nenašli, co nejsrdečněji  zveme.