Právě se nacházíte:

CAROL Shoes

Hledáte originální a zajímavou obuv? Takovou naleznete v obchodě CAROL Shoes v Ústí nad Labem ve Vaníčkově 3 ( za divadlem ).Prodejna je otevřena již druhým rokem a našla si již řadu stálých zákazníků ,ale stále ji objevuje i řada náhodných zákaznic.

Nabízíme zde italskou,německou, španělskou, portugalskou ale i českou obuv. V poslední době nachází velkou oblibu u zákaznic zejména.zn.MISS SIXTY pro svůj zajímavý design a pohodlnost. Můžete si udělat radost ale i kabelkou,deštníkem zn.Vogue,peněženkou nebo jen šátkem,či jinou drobností pro své blízké.

Jako dárek pro své blízké si získává stále více oblibu přívěšek na klíče SaveKay ( www.SaveKey.cz ) u lázeňských hostů v Teplicích, kde naleznete naši druhou prodejnu. Tu najdete na adrese Lípová 7 v lázeňské oblasti blízko divadla.

Obě prodejny mají otevřeno sice jenom přes týden,ale zákaznicím po domluvě vyjdeme kdykoliv vstříct s návštěvou prodejny i mimo pracovní dobu.

Kdo by si chtěl nejdříve zboží prohlédnout v klidu domova, může si prohlédnout většinu sortimentu i na  našich webových stránkách.

Děkujeme všem našim stálým zákazníkům, že se k nám rádi stále vracejí a ti, kteří  k nám cestu ještě nenašli, co nejsrdečněji  zveme.

www.carolshoes.cz