Právě se nacházíte:

ANGEL KVĚTINY

Naše květinářství je zaměřeno především na květinové služby. Ke květinové vazbě a k dekoracím přistupujeme podle přání zákazníka. Současně ale nabízíme při výběru z různých stylů vazeb, druhů květin, originalitu a dlouholeté zkušenosti mých i našich floristek.

S individuálním přístupem vytváříme kytice nebo dekorace i podle představ zákazníka, který si je nemůže vyzvednout nebo naopak předat osobně. Tato doručovací služba, která je stále častěji využívána, nás ale i současně naplňuje, protože při předávání kytice jsme potěšeni radostným přijetím a naplněním kouzelné moci květin. Velkou pozornost věnujeme také ke svatební vazbě, se kterou máme již mnohaleté zkušenosti. Víme, že svatební kytice, dekorace a svatební doplňky opravdu vyžadují nejen harmonii vizuální, ale i vnitřní pocitovou. Svatba je vyjímečnou a ?neopakovatelnou? událostí v životě člověka a proto našim přáním je vždy spokojená nevěsta, která svůj den prožije podle svých představ.

V tomto duchu ale přistupujeme v květinářství ke všem našim činnostem. Pracovat s květinami nelze jinak než s láskou a pílí. Ony to vědí a odmění Vás. Budete určitě se mnou souhlasit, protože opak se vždy snadno pozná a to nejenom už v květinářství, ale i doma ve váze. S květinami je to jako v umění. Květiny jsou totiž uměním! Člověk je ale kvůli krátkému životu až přespříliš spojuje s každodenními věcmi. Klasické umění proto většinou reprezentují obrazy či sochy, které přetrvávají věky. Květiny jsou ale jiné umění. Jsou živé. Proto u květin jde vždy o první okamžik. Jejich život není dlouhý, proto musí být intenzita oslovení silnější než jako je to u obrazů nebo soch, kde jsou pak předmětem objevování jemné tahy či ladné křivky. Květiny vše musí říci v prvním okamžiku, vše co člověk chce říci a neumí nebo nemůže vyjádřit slovy. A věřte, že květiny umí mluvit. Květiny, které mluví, které rozdávají radost, ale i dokáží pohladit smutnou duši, to je to, co naše květinářství nabízí.