Vypalování kabelů, otevření bytu, požár auta...

Územní odbor Teplicevypalování kabelů7.11. 7:29 Na linku tísňového volání byl oznámen požár pravděpodobně odpadu v Teplické ulici v Duchcově. Na místo vyjela jednotka HZS PS Duchcov. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o vypalování kabelů na oploceném pozemku zhruba 3m od plotu.

Územní odbor Teplice

vypalování kabelů
7.11. 7:29 Na linku tísňového volání byl oznámen požár pravděpodobně odpadu v Teplické ulici v Duchcově. Na místo vyjela jednotka HZS PS Duchcov. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o vypalování kabelů na oploceném pozemku zhruba 3m od plotu. Jednotka oheň zlikvidovala v 7:49.
 
Územní odbor Litoměřice
 
otevření bytu
6.11. 18:54 Hasičská jednotka HZS PS Litoměřice vyjela na žádost Policie ČR otevřít byt v Nádražní ulici v Bohušovicích nad Ohří. Hasiči odvrtali zámek, byt byl otevřen. Uvnitř byl nalezen člověk bez známek života. Jednotka byt předala Policii ČR a vrátila se na základnu. 
 
Územní odbor Žatec
 
požár auta
6.11. 15:54 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že u Liběšic – Dubčan ve směru na Lipno hoří osobní auto. K požáru vyjely jednotky HZS PS Žatec, SDH Tuchořice. Auto bylo požárem zasaženo celé. Hasiči požár zlikvidovali v 16:13.  
 
Územní odbor Litoměřice
 
požár přístavku zahradní chatky
5.11. 22:14 Hasičská jednotka HZS PS Roudnice nad Labem vyjela k požáru do zahrádkářské kolonie u sadu v Roudnici nad Labem. Na místě bylo zjitěno, že hoří přístavek zahradní chatky 4x4 m. Pod přístřeškem byl postaven malý traktor domácí výroby. Hasiči požár lokalizovali ve 22:54 a zlikvidovali v 23:42. Příčina a škoda se vyšetřují.
 
Ústí nad Labem
 
únik ropných látek
5.11. 13:25 Na linku tísňového volání byl oznámen únik ropné látky při rozřezávání potopeného pontonu v Ústí nad Labem – Vaňově. Na místo vyjela jednotka HZS PS Ústí nad Labem. Jednalo se o menší únik při rozebírání potopené lodi, která se před dvěma týdny potopila s bagrem na palubě. Hasiči preventivně postavili šest norných stěn, které byly na místě ponechány po celou dobu rozebírání lodi.