Vánoce zahalené do elegance a lesku

Produkty pečující o vlasy jsou vedle kosmetiky jedněmi z nejčastějších dárků, které lidé najdou pod vánočním stromkem. Francouzská značka BaByliss Paris patří v tomto oboru mezi světovou špičku a její výrobky potěší každého, kdo má rád dokonalý účes. Letos navíc, zahalené do jemných třpytivých tónů Rose Gold, nádherně ladí se svátečními barvami.

Profesionální fén 5336PE

Hlavní předností modelu BaByliss Paris 5336PE je jeho dlouhá životnost. Stojí za ní profesionální motor, díky němuž se hodí pro časté používání. Fén je lehký, má příkon 2100 W a nabízí 3 stupně nastavení teploty a 2 stupně rychlosti. Výrobce myslel na to, aby vlasy po použití byly hydratované, lesklé a plné pohybu a aby při úpravě netrpěly. O to se stará během sušení proud záporně nabitých iontů, o zafixování účesu pak možnost nastavení studeného vzduchu. Příslušenství modelu tvoří úzký tvarovací nástavec, vyjímatelný filtr a závěsné ouško.

Doporučená cena modelu 5336PE je 1190, – Kč.

Automatická loknovací kulma 2663PE

Loknovací kulma Curl Secret Elegance dokáže vytvořit krásné a dlouhotrvající vlny bez zdlouhavé manipulace a zbytečných pohybů – stačí jen správně umístit pramen vlasů, zavřít čelisti kulmy a výsledek je zaručen. Vděčí za to automatickému nastavení směru natáčení loken. Dále je vybavena funkcí rychlého zahřátí a možností volby mezi 185 °C a 205 °C. Kulma má bezkartáčový digitální motor, povrch destiček je keramický. O bezpečnost se stará funkce pohotovostního režimu, automatického vypnutí a ochranný systém, který se automaticky zapne při zamotání vlasů.

Doporučená cena modelu 2663PE je 2590, – Kč.

Žehlička na vlasy 2598PE

Pro ty, kteří mají rádi účes úplně hladký, je tu žehlička na vlasy BaByliss Paris 2598PE. Má profesionální destičky s keramickým povrchem o velikosti 28 x 110 mm, které vyvíjejí stálý tlak a zabraňují tak poškozování vlasů. Horní destička je plovoucí a usnadňuje skluz a manipulaci. Teplotu si uživatelé mohou nastavit podle typu vlasů na 180 °C, 200 °C nebo 235 °C. Vhod přijde často také funkce ultrarychlého nahřátí na 230 °C, díky níž bude žehlička ihned k dispozici. Žehlička má kabel s praktickou otočnou koncovkou o délce 3 m a pro bezpečnost funkci automatického vypnutí. Součástí výbavy je teplovzdorná podložka a taška v provedení ROSE GOLD. 

Doporučená cena modelu 2598PE je 1290, – Kč.