Ústecký kraj opět zvítězil!

S nástupem podzimu se rozjíždí velká vlna veletrhů cestovního ruchu, kde se prezentují země, regiony i města se svými zajímavostmi nejen pro turisty. Na většině z nich běží různé soutěže, předávají se významné ceny a pochvaly za činnost v cestovním ruchu.

 

Na říjnovém veletrhu cestovního ruchu ITEP Plzeň 2011 v soutěži propagačních materiálů z celé České republiky získal Ústecký kraj ve 4 kategoriích dvě první místa a jedno třetí.
 
První místa patří do kategorie Mapy, ve které zvítězila "Mapa Ústeckého kraje" připravená v rámci projektu Brána do Čech a v kategorii Info materiály, kde porota ocenila "Průvodce Ústeckým krajem", také z líhně Brány do Čech. Třetí místo pak kraj vybojoval v kategorii Brožury-průvodce, tematické stezky.
 
„Jsem za toto ocenění velmi rád a těším se na další turistickou sezónu, do které připravujeme spoustu novinek. Těšit se můžete například na zbrusu nový Magazín o Ústeckém kraji,“ dodal radní Ústeckého kraje Radek Vonka, který stál při zrodu projektu Brána do Čech.
 
Brána do Čech získala už několik cen, podívejte se na ty další zde: http://www.branadocech.cz/ziskana-oceneni
 
Do nové sezóny vkročíme v novém kabátě, s novými tipy a novým mottem.