To se mi líbí! dm goes facebook

Konečně jsme se dočkali! dm je na síti, na facebooku. Každý se může stát fanouškem. Zvedneme palce, staneme se fanoušky a půjdeme se společně podívat, co se děje na stránkách facebooku společnosti dm.

Sociální sítě – social network se staly fenoménem dnešní doby. Protože dm je moderní a dynamická společnost, rozhodla se využít pozitiv, která sociální sítě nabízí a vstoupit na facebook. Hlavním důvodem není být in, ale poskytnout všem generacím zákazníků vše, co potřebují a chtějí. A facebook je jednou z možností, jak se přiblížit k fanouškům, dopřát jim aktuální informace nejrychlejší možnou cestou a stejně rychle také odpovídat.

Společnost dm se prezentuje na facebooku jako první drogistický řetězec v České republice. Zákazníci tak mají možnost okamžitě zjistit novinky, ihned zareagovat a podělit se o své zkušenosti s ostatními fanoušky.

Připraveno je několik rubrik a celá řada příspěvků. Fanoušci se mohou těšit na novinky dodávané minimálně dvakrát týdně i na stálé rubriky – kampaně apod. Každý může říci svůj názor, proto se jedná o počin užitečný pro obě strany. K zákazníkovi se dostanou aktuální informace a dm má ideální možnost zpětné vazby na základě připomínek a komentářů zákazníků.

Všichni fanoušci mají možnost vyjádřit svůj názor a poskytnout tak společnosti dm důležitou zpětnou vazbu. Společnost dm je vděčná za jakékoli konstruktivní připomínky. Všechny ohlasy jsou pro ni důležitým podnětem ke zlepšení. Protože to nejdůležitější je spokojený zákazník.

Staňte se naším fanouškem na facebooku!  www.facebook.com/dm.cesko