Stavba na Anenském náměstí potrvá do konce října

Jablonec nad Nisou - Stavba dešťové kanalizace a rekonstrukce sítí postoupila do své další etapy na Anenské náměstí. Stavební ruch by tu měl trvat do konce října. Vedení města si je vědomo nepříjemností, které zde vznikají, a proto děkuje Jablonečanům i řidičům za trpělivost. Stavba však pokračuje dle harmonogramu a dělníci se ji snaží dle možností urychlit. 

„Dopravní situace je zde složitá, protože stavba se rychle pohybuje a v souvislosti s ní se pružně mění uzavírky. Je třeba pozorně číst dočasné dopravní značení. Aktuálně je možný průjezd z ulice Kostelní vpravo do ulice Budovatelů a odtud na Liberec,“ upozorňuje vedoucí odboru rozvoje Martin Jančík s tím, že odbočit vlevo do ulice Soukenné mohou jen rezidenti a zásobování. 

Ulicí Budovatelů ve směru od Liberce je nyní možné jet až k parkovišti před prodejnou DATART a i k tomu na protější straně. Dále je možné pokračovat přes křižovatku u hotelu Merkur podél parku na Anenském náměstí do ulice Dvorské a do tzv. slepé ulice, což je vjezd do dvora. Parkoviště na Anenském náměstí po dobu stavby slouží pro potřeby stavby, parkovat tu není možné.