SodaStream rozšiřuje své portfolio lahví, výrobníků a příchutí

SodaStream limitovaná edici JET Love Raspberry s prémiovou výbavou laděnou do malinových vzorů.

Edice obsahuje výrobník JET White s bombičkou, 3 litrové opakovaně plnitelné nápojové lahve JET s malinovým tematicky laděným designem a malinovou příchuť pro perlivou vodu se sníženým obsahem cukru a bez obsahu alergenů. Vůni a chuť léta si tak můžete vychutnat v pohodlí domova už teď!

Doporučená maloobchodní cena limitované edice JET Love Raspberry je 1699 Kč.

Výrobníky SodaStream Spirit v nových odstínech – zelený Spirit Mint Green a jemně růžový Spirit Peach.

Výrobníky SodaStream Spirit vynikají čistým jednoduchým vzhledem s elegantními zaoblenými liniemi. Nyní jsou nově v nabídce limitované edice v hravých, ale zároveň jemných a decentních odstínech – Spirit Peach a Spirit Mint Green.

Doporučená maloobchodní cena limitované edice SodaStream SPIRIT Peach a SodaStream SPIRIT Mint Green je 2199 Kč.

Limitovaná edice lahví SodaStream Sport Games

Sady tří lahví v národních barvách symbolizují sportovními disciplíny, v nichž sportovci reprezentují Českou republiku na Olympijských hrách. Přestože byla o rok odložena, pitný režim odkládat nemůžeme. Balení obsahuje trojici lahví v bílém, modrém a červeném provedení se skicou postavy sportovce – oštěpař, tenista, kanoista. K dostání je sada lahví typu a sada lahví typu Jet.

Doporučená cena limitované edice SodaStream Sada lahví Jet i Fuse Sport Games je 399,- Kč

Plně automatický model SodaStream Spirit One Touch White

Řešení bez kompromisů – elegantní vzhled, funkčnost a pohodlnou obsluha. Přípravu domácích bublinek zjednodušuje revoluční systém uchycení lahve pomocí Snap & Lock mechanismu bez nutnosti šroubování lahve a automatický proces přípravy perlivé vody, který zobrazují světelné diody.

Doporučená maloobchodní cena modelu Spirit One Touch White je 3.199 Kč.

SodaStream Crystal Black/Metal

Požadavky náročného zákazníka na design, funkčnost a také pohodlnou obsluhu splňuje barevná novinka v řadě výrobníků SodaStream – Crystal Black/Metal. Tento luxusní výrobník připraví čerstvou perlivou vodu přímo do elegantní skleněné karafy. Lahev je možné umývat v myčce, takže její životnost je prakticky neomezená. Součástí balení je vedle samotného výrobníku a skleněné nápojové lahve o objemu 0,7l také bombička s potravinářským CO2 plynem až na 80 l perlivé vody.

Doporučená maloobchodní cena modelu Crystal Black/Metal je 2.999 Kč.

Nová litrová lahev SodaStream JET Black je vhodná do myčky

Opakovaně použitelná lahev JET Black je vyrobena z Tritanu, což je jediný plastový materiál, který svými vlastnostmi připomíná sklo a zároveň si zachovává výhody plastu. Neobsahuje BPA či jiné škodlivé látky, je UV rezistentní, díky čemuž zajišťuje delší trvanlivost nápojů, nepojímá žádné pachy a nemění barvu. A k tomu je pružný a vysoce odolný proti nárazům a poškrábání, takže ho lze mýt opakovaně v myčce na nádobí při teplotě do 70 °C.

Doporučená cena lahve JET 1 l Black vhodné do myčky je 299 Kč

Designové lahve SodaStream na vodu s sebou „My Only Bottle“.

Nový typ lahve umožňuje mít vodu neustále při sobě a kdykoliv si ji doplnit. Díky objemu 0,6 litrů je lahev malá i lehká zároveň, takže se snadno vejde do kabelky či tašky. Je opakovaně plnitelná a vyrobena z vysoce odolného Tritanu bez BPA. Tento materiál vydrží extrémní zátěž, například časté mytí v myčce na nádobí, a odolá i nárazům či poškrábání.

Doporučená cena lahve MOB 0,6 l na vodu s sebou je 359, – Kč.