Právě se nacházíte:

Požáry a pálení kabelů

Územní odbor Děčínpálení kabelů16. 1. 3:04 Hasičská jednotka HZS PS Děčín vyjela k požáru nahlášenému v ulici Na pěšině v Děčíně – Bynově. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o vypalování kabelů. Požár byl zlikvidován kbelíkem vody ve 3:22. Policie zadržela podezřelé osoby.

Územní odbor Děčín
pálení kabelů
16. 1. 3:04 Hasičská jednotka HZS PS Děčín vyjela k požáru nahlášenému v ulici Na pěšině v Děčíně – Bynově. Hasiči na místě zjistili, že se jedná o vypalování kabelů. Požár byl zlikvidován kbelíkem vody ve 3:22. Policie zadržela podezřelé osoby.

Územní odbor Litoměřice
požár auta
16. 1. 1:27 Hasičské jednotky HZS PS Roudnice a SDH Mšené – Lázně vyjely k požáru osobního auta v Martiněvsi – Charvaticích. Hasiči požár, který zasáhl i fasádu vedle stojícího domu, zlikvidovali pomocí vysokotlakého vodního proudu v 1:50.

Územní odbor Teplice
požár auta
15. 1. 16:54 Hasičská jednotka HZS PS Bílina vyjela k požáru osobního auta v Síbově ulici v Bílině. Hořelo v prostoru motoru vozu Škoda Felicia Combi. Požár uhasil majitel auta před příjezdem jednotky. Hasiči provedli dohašovací práce. Příčina: úmyslné zapálení. Zlikvidováno v 17:09. Škoda byla předběžně odhadnuta na 3 tisíce Kč.

Územní odbor Děčín
požár od komínu
15. 1. 11:55 Hasičské jednotky HZS PS Děčín a SDH Hřensko vyjely k požáru komínu v obci Růžová. Hořely saze v komíně, který byl prasklý, a trámky ve zdi u komína. Hasiči hledali ohniska termokamerou. Zeď museli rozkopat a jednotlivá ohniska zlikvidovat vysokotlakým vodním proudem. Požár byl lokalizován v 13:54 a zlikvidován v 15:59. Škoda byla předběžně odhadnuta na 100 tisíc Kč.

Ústí nad Labem
požár od krbu
15. 1. 5:29 Hasičská jednotka HZS PS Ústí nad Labem vyjela k požáru do ulice Za vozovnou v Ústí nad Labem – Bukově. Hořela deska nad krbem v bytě. Hasiči požár zlikvidovali v 5:44 vysokotlakým vodním proudem. Místnost po té odvětrali.

Územní odbor Děčín
požár keřů na hřbitově
14. 1. 16:34 Hasičská jednotka vyjela k požáru v Folknářské ulici v Děčíně - Folknářích. Hořel keř u vchodu hřbitova. Hasiči požár zlikvidovali v 16:53.