Požár, spadlý strom, čerpání vody...

Územní odbor Děčín požár sazí v komíně5.12. 6:24 Hasičská jednotka HZS PS Děčín likvidoval požár sazí v komíně v obci Dobkovice. Jednotka vyčistila komín v rodinném domku, vybrala tři kbelíky sazí. Požár byl zlikvidován v 7:14. Hasiči zkontrolovali komín termokamerou a vystavili zákaz užívání komína do jeho revize. Doporučeno vyvložkování.

Územní odbor Děčín - požár sazí v komíně

5.12. 6:24 Hasičská jednotka HZS PS Děčín likvidoval požár sazí v komíně v obci Dobkovice. Jednotka vyčistila komín v rodinném domku, vybrala tři kbelíky sazí. Požár byl zlikvidován v 7:14. Hasiči zkontrolovali komín termokamerou a vystavili zákaz užívání komína do jeho revize. Doporučeno vyvložkování.  
 
Územní odbor Žatec - strom na komunikaci
5.12. 5:51 Hasičská jedenotka HZS PS Žatec odstranila strom spadlý na silnici u obce Staňkovice.
 
Územní odbor Litoměřice - čepání vody
5.12. 4:20 Hasičské jednotky HZS PS Štětí a SDH Štětí vyjely odčerpat vodu ze zatopeného viaduktu v Račicích. Hasiči použili plovoucí čerpadlo a vodu odčerpali v 6:58. Ze silnice také odklidili naplavené kameny. 
 
Územní odbor Žatec - vyproštění koně
4.12. 14:47 Hasičské jednotky HZS PS Žatec a SDH Žatec vyjely do obce Holedeč, odkud bylo hlášeno zapadnutí koně na mostku. Kůň měl zadní nohu zapadlou mimo lávku. Na místo byl pozván veterinář a hasiči s jeho pomocí nohu koně vyprostili. Lavka byla ohražena výstražnou páskou páskou. 
 
Ústí nad Labem - požár zahradní chatky
3.12. 1:37 Hasičské jednotky HZS PS Ústí nad Labem a SDH Velké Březno vyjely k požáru zahradní chatky v Malém Březně. Požár chatku 4x4m zasáhl celou. Hasiči požár lokalizovali v 1:55 a zlikvidovali v 2:32. 
 
Územní odbor Litoměřice - požár chatky
2.12. 21:55 Hasičské jednotky HZS PS Litoměřice a SDH Litoměřice vyjely k obci Hlinná - Lbín, kde hořela chatka bývalého dětského tábora. V současné době byla chata 7x7m v osadě TJ Lbín zchátralá a nevyužívána. V době příjezdu hasičských jednotek byla chatka požárem již zničena. Jednotky musely chránit lesní porost v její těsné  blízkosti. Místo bylo důkladně prohledáno hasiči a Policií ČR a přítomnost osob, které by mohly být oběťmi požáru se nepotvrdila. Požár byl lokalizován v 23:18 a zlikvidován v 23:35. Příčinou požáru byla stanovena verze působení otevřeného ohně.