Bude příští Česká Miss ze severu Čech?

  Ústí nad Labem/ V pátek 16. listopadu se uskutečnil už pátý regionální casting České Miss 2013 a z Ústí nad Labem postoupily tři semifinalistky.

 

Jsou jimi Kateřina Bauerová, 20 let, studentka Pedagogické fakulty Univerzity karlovy z Jirkova, která vyznává motto „Co tě nezabije, to tě posílí“. Dále Petra Neuvirthová, 22 let, učitelka MŠ z Ústí nad Labem. Jejím krédem je: „Nedovol, aby tě strach z prohry, vyřadil ze hry“. Do semifinále postoupila také Jana Neuhöferová, 19 let, studentka gymnázia z Teplic, jež se řídí heslem: „Všechno špatné, je pro něco dobré“.
 
Casting soutěže, ve které se dívky můžou stát příští Českou Miss, hostilo OC Forum a kruhové prostranství, kde se akce konala, se zaplnilo krásnými dívkami a fanoušci obsypali
i všechny ochozy v centru. Casting měl i díky ústeckému publiku skvělou atmosféru. 
Moderátor Petr Vágner provedl soutěžící dívky třemi vyřazovacími koly. Po představení dívek porotě následovala promenáda v plavkách a rozhovor s porotci. O postupu rozhodovaly také Linda Bartošová, Česká Miss World 2012 a Denisa Domanská, která stejný titul získala v roce 2011. V porotě měli své místo také finalistka České Miss 2012 Veronika Kopřivová a fotograf Petr Berounský. Nechyběla ani spolupořadatelka castingu Lenka Taussigová Kocmanová, Miss sympatie ČR. Semifinále soutěže se bude konat 13. prosince v Praze.